Satış ve Danışma Hattı: 0352 222 55 22 AlmancaİngilizceTürkçe

Hakkımızda

Nazar Bilgisayar ve İngilizce Eğitim merkezi, kurulduğun günden bu yana vermiş olduğu etkin ve etkili eğitimler nedeni ile sektörünün zirvesinde yer almayı başaran bir eğitim kursu ve "iş kazandırma merkezi"dir.

Kayseri şehir merkezinde yer alan eğitim merkezimizde 4 derslik, uygulama ve teori labaratuarları, dinlenme alanları, teknik oda ve idari bölümü ile tam bir eğitim merkezidir.

Tüm dersliklerimiz en çok 12 kişilik gruplar halinde olup, uygulamalı eğitimlerde her bir öğrenci için özel olarak hazırlanmış 1(bir) adet bilgisayar yer almaktadır. Teori sınıflarında ise Projeksiyon cihazları ile eğitimler gerçekleştirilmektedir.

Dershanemiz bilgisayarlarında sürekli internet bağlantısı bulunmakta, aynı zamanda öğrencilerimizin ders dışı zamanlarda da kullanabilmesi için derslikler ders olmadığı süreler boyunca öğrencilerimize açık tutulmaktadır. 

Öğrencilerimiz eğitim süresince kursumuzda ilan edilen kariyer fırsatlarından ve iş imkanlarından haberdar edilirler. Kurs bitimlerinde de yine ihtiyaç bulunması halinde öğrencilerimize SMS yolu ile iş bilgileri aktarılır